PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5532}

Fan

The Fan
7,1 27 245
ocen
7,1 10 1 27245
7,0 9
ocen krytyków
Fan
powrót do forum filmu Fan

było trochę głupich scen jak ta kiedy Bobby ma pierwszy(!) słabszy mecz i już kibice wyciągają transparenty z przekreślonym numerem '33', gwizdy i praktycznie zero braw. Ja wiem, że kibice są wymagający, sam chodzę na mecze i wiem jak jest. Ale gracza, który przychodzi jako gwiazda i wielu uważa, że będzie ich najlepszym graczem nikt(no może ktoś tam by się trafił) nie wygwizdałby zawodnika takiego po słabszym meczu, pisał transparentów itd. A już jak nikt nie chciał autografu i wszyscy na niego najeżdżali, że jest do bani(choć drużyna wygrywała, a wtedy nastroje kibiców są pozytywne) to też było przegięcie. Zero realizmu, szkoda.

ocenił(a) film na 3
kamil607

Nie oceniłem na 1 tylko ze względu na rolę De Niro. Różne gatunki rządzą się swoimi prawami, ale dla mnie poziom absurdu tego filmu jest nie do przyjęcia.

learnforme

Tzn? Poziom absurdu ale zadnych konkretów..

ocenił(a) film na 3
radyjko_15

Bohater grany przez De Niro to życiowy nieudacznik, a mimo to, wszędzie może się dodzwonić, wejść, zabijać (nawet gwiazdy sportu), porywać. Normalnie w czepku urodzony. Za to bohater grany przez Snipesa ma IQ na poziomie ameby, przecież od razu było widać, że ma do czynienia ze świrem. Plus to co napisał kamil i sporo innych rzeczy, których nie pamiętam, bo film oglądałem jakieś pół roku temu, ale poziom realizmu był niedorzeczny. Pomysł na film świetny, ale z wykonaniem już dużo gorzej i wyszło kino klasy b, rodem z VHS, z bardzo dobrą rolą jednego aktora. Szkoda, bo moim zdaniem potencjał tego obrazu został zdecydowanie zmarnowany.

learnforme

Zupełnie mam odmienne zdanie.
Jakby Ci ktokolwiek syna uratował i był miły to od razu podejrzewałabyś gościa o bycie niestabilnym psychicznie(ze skłonnościami do zabójstwa?)?
No to wydaje mi się, że nieemocjonalnie potrafisz oglądać filmy,a tego inaczej się oglądać nie da.
Bo ja zachowałabym się jak ta Twoja ameba, podziękowałabym gościowi ,zaprosiłabym go na posiłek itd. a nie pierwsze co, to zaprosiłabym 10 ludzi z ochrony, żeby gościa przefiltrowali,podali tabletkę na przeczyszczenie,bo być może chowa nóż w żoładku, no litości....!
Był wdzięczny, ja sama byłabym wdzięczna,jak możesz tak pusto patrzeć?
Mówisz z perspektywy osoby znającej bohatera, wyobraź sobie ze uratowanie czyjegoś dziecka nie wzbudziłoby podejrzeń u prawie zadnej osoby. Uratuj dziecko komukolwiek, ile osob będzie myslalo w takiej chwili logicznie?!(druga bajka) ........ Zreszta mi nawet logika nie podpowiadalaby w takiej chwili,zeby gościa wsadzić do sali przesluchan........

Jakbyś nie zwrócił uwagi, to nie mam pojęcia co znaczy slowo "wszędzie". Gdzie on tam się dostał,ze robisz z gościa Boga? z Białego Domu dzwonił czy jak? Myslisz,ze serio tak ciężko na wielkiej imprezie gdzies wejść,albo przemknąć jednej osobie? Myslisz,ze wszędzie jest tyle ochrony, żeby wszystko kontrolować,serio ???

Ja mam nieco poczucie,ze Ty chyba nie patrzysz realnie ani nie oglądałeś tego w sposób odpowiedni,brak Ci wiedzy z zakresu psychologii... Wiec to taka jałowa dyskusja, jak tłumaczenie amatorowi co znaczy,że ma nie atakować wody od połowy dłoni,tylko od samego szczytu, albo dlaczego ma palce trzymać razem a nie osobno w pływaniu...
Poczytaj sobie,zdobądź wiedzę i potem zacznij ogladac filmy psychologiczne,bo tu bez tego ani rusz.
To nie krawawa masakra,którą każdy może obejrzeć i ocenić na plus, bo liczba spadających głow mu się zgadza...

ocenił(a) film na 3
radyjko_15

15 w twoim nicku to wiek czy IQ ?

learnforme

Pfff HA HA HA. Juz nizej się nie dało upaść,zeby w ten sposob odpowiedzieć na moje wypociny? Miernie, baaardzo słabiutko :) Jednak mnie nie sprowokujesz, za słabo.
Odpowiadając- 15 w moim nicku oznacza to,iż zakładałam konto ponad 10 lat temu :) A moje IQ wynosi 108. Pudło:)
Nic więcej nie napiszesz ciekawego :)?

ocenił(a) film na 3
radyjko_15

Fajna dupeczka jesteś.

learnforme

Jak to komplement to dziekuje ;]

ocenił(a) film na 9
radyjko_15

Ciekawa dyskusja, szczególnie pod koniec ;)

ocenił(a) film na 8
radyjko_15

W punkt

learnforme

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 3
kotbury

To było 6 lat temu, być może teraz dziewczyna inaczej by spojrzała na ten film, a i ja dziś nie odpisałbym raczej w tak niegrzeczny sposób. Każdy ma prawo do swojej oceny, w końcu to tylko filmy :)

ocenił(a) film na 5
kamil607

Przekreślone 33 i gwizdy były dopiero w drugim meczu, tam był taki przelot w skrócie przez kilka rozgrywek, które deNiro oglądał z różnych miejsc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones