PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489527}

Korporacja według Teda

Better Off Ted
7,1 1 304
oceny
7,1 10 1 1304
Korporacja według Teda
powrót do forum serialu Korporacja według Teda

też wielki koncern, główny bohater menadżer, nad nim porąbany szef(fajna rola Portii) i zestaw dziwnych pracowników. Po pilocie wydaje się mieć spory potencjał.

ocenił(a) serial na 7
Groucho

I dobrze by było gdyby ktoś zaznaczył, że to jednak serial jest, łatwiej będzie wtedy do niego dotrzeć.

Groucho

oj ma duży potencjał, nie mamy debilnych gagów, a humor jest inteligentny, dialogi są zgrabnie dobrane chce się po prostu to oglądać :)dobrych aktorów dobrali Jay Harrington podobny do Jon Hamm z Mad Men i podobne stanowisko :P Harrington i Andrea Anders w roli Lindy tworzą świetny duet, a ta scena z kradzieżą śmietanki eheh lol. Wydaje mi się że będzie dobrze tylko czy ludziom spodoba się sitcom bez debilnych gagów podobne do Testees ? hmmm znów mamy podobieństwa :P zobaczymy co dalej. 8/10

dYDelf

Myślałam, że padnę przy scenie w łazience jak czekała aż jej się papier wysunie z automatu hahahaha

W sumie mogliby uzupełnić opis i obsadę tu :)

ocenił(a) serial na 10
yamushka

najlepszy serial komediowy ever!

ocenił(a) serial na 10
lubiepiernik

nie wiem czy najlepszy, ale zdecydowanie czolowka :]

uberzuber

Jeden z najbardziej niedocenionych - to na pewno.

ocenił(a) serial na 10
Groucho

naprawdę fajny, szczególnie powalają te spoty reklamowe veridian dynamics na początku, najbardziej podobał mi się ten "nie zadawaj pytań"
faktycznie podobny do 30 rock, ale wg mnie lepszy, bo tamtego serialu jakoś nie trawię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones