Kim Greist

Kimberley Bret Greist

6,6
585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Greist

W "Brazil", miała świetnie napisaną rolę ale zagrała kiepsko o.O
Dano jej jednak szanse ! dostała role w świetnych filmach "Wyrzucić mamę z pociągu" "Lowca"... szansy niewykorzystała
chociaż w tym ostatnim grała całkiem przyzwoicie

Sidewinder

Wiem, że to już stary temat, ale też chciałbym coś powiedzieć.
Zgadzam się, całkowicie. Jest totalnie słabą aktorką. Terry Gilliam wyznał kiedyś, że nie wie dlaczego w ogóle ją obsadził w Brazil. Na planie był tak niezadowolony z jej gry, że usuwał niektóre sceny z jej udziałem. Myślę, że to właśnie ona zmarnowała dużo w tym filme, byłby jeszcze lepszy, gdyby np. nasza Joasia Pacuła przyjęła w nim rolę. W Łowcy grała rzeczywiście przyzwoicie i to najlepsza jej rola. Ale Wyrzuć mamę z pociągu - zagrała identycznie jak w Brazil. Dlatego nie zrobiła wielkiej kariery bo po prostu jest słaba.

ferdek_5

W "Brazil" była beznadziejna !!! Nie dziwię że Gilliam żałował swojej decyzji. Chociaż z drugiej strony zastanawiam się co go podkusiło aby zaangażować tą aktorkę ? Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że Gilliam lepiej zrobiłby angażując Madonne (która swoją drogą również ubiegała się o rolę Jill). W "Łowcy" faktycznie dużo lepiej, jednak na tle Joan Allen grającej niewidomą Rebę wypada blado (czyli bez rewelacji). Pojawiła się też w "Puencie" i była tu nijaka do potęgi entej (nie miała pola do popisu, choć może to i lepiej dla filmu). Natomiast "Wyrzucić mamę z pociągu" to chyba najgorsza jej rola... jeszcze gorsza niż w "Brazil"
Tak się zastanawiam jakim cudem dostała się do Hollywood skoro aktorsko wypada beznadziejnie, a i (moim zdaniem) specjalnie piękna nigdy nie była.
Ona sama chyba po pewnym czasie zorientowała się że aktorstwo nie jest jej najmocniejszą stroną gdyż początkowo zaczęła grać coraz mniej aż w końcu całkowicie wycofała się z show biznesu.

MikeyS

No i rzeczywiście Wyrzuć mamą z pociągu to chyba jej ostatnia rola w słynnym filmie.

Sidewinder

Brzydka, beznadziejna aktorka, to tylko dowód na to jak się dostaje role w Hollywood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones