Od jakiegoś tygodnia zakładka rekomendacji nie chce mi się normalnie wczytać. Przez ułamek sekundy coś tam próbuje wczytać, a potem wszystko ucina i widzę tylko listę tagów, która normalnie powinna się ładować na samym dole strony. U was też występuje ten problem czy tylko tak jest z moim kontem?

mwfilmy

mam podobnie :(

pPablo

U mnie się już naprawiło, ale faktycznie długo to trwało.

pPablo

U mnie pisze "Potrzebujemy jeszcze chwili" i nie ładują się obojętnie jak długo czekam. :/

bastro

U mnie również nieskończone "Potrzebujemy jeszcze chwili" :/

bastro

Nadal występuje ten problem.

pPablo

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

mwfilmy

U mnie rekomendacje nie działają już trzeci tydzień. Cały czas się kręci i jest napisane, że potrzebują chwili na przygotowanie dla mnie rekomendacji. Pisałam do nich, ale bez odzewu.

mwfilmy

Moje rekomendacje już od dwóch miesięcy "potrzebują jeszcze chwili". A szkoda.

charlot_te

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

mwfilmy

U mnie też nie działają od kilku miesięcy...

mwfilmy

U mnie jest informacja "Brak danych do wyświetlenia"...

mwfilmy

Też mam to samo, rekomendacje nie działają od miesięcy. Kilkukrotne próby kontaktu nie dały żadnego efektu, zero odpowiedzi. Ten portal to coraz gorszy ściek.

Mav666

to prawda, ten portal to dno.

mwfilmy

Minęło już 2 miesiące od mojego postu. @Filmweb nadal nic nie zrobił w związku z rekomendacjami. Dramat! Oczywiście na maile też nikt nie odpowiada.

melanka

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

mwfilmy

Moje rekomendacje nie działają już od ponad roku. "Potrzebujemy jeszcze chwili" brzmi w tym kontekście ironicznie... Szukałem jakiegokolwiek kontaktu z supportem, ale wygląda, że nie istnieje taki adres ani formularz.

Jeśli macie jaki jakiś sposób na uporanie się z tym albo dotarcie do obsługi technicznej (jeśli taka istnieje), chętnie skorzystam...

tooomek

pomoc@filmweb.pl
redakcja@filmweb.pl

Nabongodonozor

To nic nie daje, nie odpowiadają na żadne pytania

tooomek

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

mwfilmy

To tego dziadostwa nie usunęli. To nie działa od tak dawna że myślałem ze usunęli. Zresztą i tak wyniki które to coś podawało do niczego się nie nadawały. Bubel.

moim_okiem

Zgodzę się, że poprzedni algorytm był dużo lepszy. Teraz na pierwszym miejscu dostaje filmy, które obejrzało niecałe 100 osób. W dodatku, mimo, że upiększyli tę cała podstronę, to zabrali na przykład możliwość wyświetlania całej listy i jedynie mogę wyszukiwać filmy po kategoriach. Niby na samym dole strony jest lista filmów, ale w dominującej większości są to właśnie tytuły przy niecałych 100 ocenach. A ta lista jest ograniczona do jakichś 100 filmów około i dalej nie mogę przewijać. Zeszły te rekomendacje mocno na psy.

mwfilmy

Mi dalej nie działają

Blair

Mi też :/

Blair

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

mwfilmy

Dalej nie działają :(

Witcher

Już ponad pół roku czekam i ciągle mi nie działa, nie odpowiadają na maile, nie wiadomo nawet czy dotarło do ich głów.

RyH

na pewno doskonale o tym wiedzą, ale nie od dzis wiadomo, że Filmweb to prywatne poletko kilku osob i traktują oni uzytkownikow jak pozytecznych idiotow. robia na nas kase, ale traktuja jak wrogow, gdy mamy jakis problem

ner

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

RyH

Czy ktoś z obsługi portalu filmweb odpowie?

mwfilmy

Czy ktoś z obsługi portalu filmweb odpowie?

mwfilmy

Cześć, w piątek wprowadziliśmy poprawkę, którą rozwiązuje błąd wyliczania rekomendacji. Powinny one już być dla Ciebie dostępne. Gdyby nie były spróbuj proszę wykonać "twarde odświeżenie" przeglądarki:
- Windows (Ctrl + Shift + R)
- Mac OS (Command + Shift + R)

filmweb

Niestety, dalej nie działa. Twarde odświeżenie przeglądarki również nie załatwia problemu...

Rtly

Udało nam się zlokalizować i rozwiązać drobny problem, który prawdopodobnie sprawił, że rekomendacje nie były dla Ciebie widoczne. Gdyby nie były to daj nam proszę znać.

filmweb

Nareszcie działają!!! Dziękuję!!!

Rtly

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Udanych filmowych seansów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones