PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9924}
6,8 9 847
ocen
6,8 10 1 9847
5,8 5
ocen krytyków
Switch: Trudno być kobietą
powrót do forum filmu Switch: Trudno być kobietą

Oprócz tego, że był wczoraj na Polsacie. Jeśli ktoś wie o jakieś wypożyczalni też może być bo w mojej są filmy tylko od 2001 roku... trochę sucks.

No to masz okazję. Polsat, niedziela, godzina 14:40.

użytkownik usunięty
Pete

jak polsat to sie pocałuj w nos z tą okazją.... ale dzieki

A co jest nie tak z Polsatem? Chodzi Ci o reklamy? Nagrywasz film i potem sobie reklamy przewijasz ;P

użytkownik usunięty
Pete

nie mam polsatu
tyle w temacie.

Odwiedź znajomych, obejrzyjcie razem przy piwku lub drinku :)

użytkownik usunięty
Pete

moi znajomi w domu mają tylko LCD, ale nie tewizje.... raczej wszyscy postawili na internet...

ps nienawidze alkoholu

pozdrawiam

To może cola i popcorn?

użytkownik usunięty
Pete

widzę że nigdy się nie poddajesz XD

Jest taki moment w życiu człowieka, w którym każdy się poddaje. Jeśli się jutro odezwę, to będzie znaczyć, że ten moment dla mnie jeszcze nie nadszedł :)

użytkownik usunięty
Pete

ok. czekam na nowe wiesci.

ocenił(a) film na 9
Pete

no i dzisiaj był w tv.....;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
zawrzdylec

nie skomentuje takiego chamstwa... zal mi cię... pewnie zyjesz w takim społeczenstwie
ani to smieszne ani zaskakujace...

myslisz ze na komputerze od sierpnia tego nie znalazlam? trzeba naprawde miec rozum twojego pokroju by nie skojarzyc faktów, ze na komputerze zawsze sie niewygodnie ogląda.

tragedia jestes i to totalna

wklejenie linku miało innym użtkownikom ułatwić znalezienie linku w sieci nie był kierowany tylko i wyłącznie do Ciebie droga użytkowniczko.Sama miałam problemy ze znalezieniem filmu a znalazłam go tutaj.Jak zauważyłaś film można tam obejrzeć za darmo bez żadnych transferów, co do oglądania filmów na komputerze de gustibus non est disputandum, a że akurat Tobie niewygodnie ...
a co do kwestii mojej osoby ...
pewnie pewnie co to znaczy pewnie wg Twoich kryteriów, pewnie mogłabym stwierdzić, że jesteś poukładaną 13 letnią dziewczynką, która boi sie alkoholu, zwykle troluje na forach i , a ksiądz Natanek to dobro najwyżże ... ale ... nie zniże się do Twojego poziomu bo widzisz nic nie wiem o Twojej osobie a wysnuwanie wniosków po kilkku postach jest totalnym idiotyzmem !
a btw nonsensem jest Twoje pytanie o wypożyczalnie, nie sądze ze jechałabyś przez pół poski po to żeby wypożyczyć ten film bo tam akurat się znajduje ! tyle w temacie

użytkownik usunięty
zawrzdylec

Ani jedno twoje zdanie nie miało sensu logicznego.
Ale widzę ze musisz sobie leczyc kompleksy bo twój umysł nie ogarnia że ktos alkoholu moze nie lubić.
Reszty wymienionych przez ciebie osob nie kojarze moze to i lepiej.

Bardzo sie ciesze, ze odmłodziłas mnie do wieku nastolatki, od okogos z twojej grupy kulturowej to komplement wiec i za ten dziękuje.

użytkownik usunięty
zawrzdylec

po za tym jak pisalam szyt chamstwa w kazdym calu- twój argument to powtarzanie opinii, ktorą o tobie ktos kiedys powiedział pierwszy?

Za duzo sobie pozwalasz, jesli liczysz ze mialabymci sie tłumaczyć. Przyuważ z kim fruwasz, bo narazie twój poziom zmierza do minus nieskonczonosci....XD

przykro mi to napisać ale nie zauważyłaś ironii, albo po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
temat z mojej strony kończe bo jak widać dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

użytkownik usunięty
zawrzdylec

popieram, cóż nowego mogłabys napisac....

http://mail.bluedynamics.com/torrents.php?acc=v2&search=switch+1991&category=0&a ctive=0&where=Normalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones