PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511610}

Marny rok

Shit Year
6,3 264
oceny
6,3 10 1 264
Marny rok
powrót do forum filmu Marny rok

Rewelacyjny film pięknie zrobiony w kolorze czarno białym , oddaje doskonale treść i przesłanie oraz super ukazuje dramat kobiety aktorki na emeryturze. Dziś ten problem dotyka nie tylko emerytów ale wo gule ludzi , szeroko pojmowana samotność. doskonale zagrana główna rola przez Elen Barkin, oraz rola drugo planowa Luka Grimes. Oceniam ten film na pełną 10 i polecam ten film ludziom kochającym kino i filmy zmuszające do myślenia i uważnego oglądania. Tym bardziej ze jest on na faktach, bo biografia tej aktorki jest prawdziwa.

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Dla mnie rola Ellen Barkin to istny popis aktorski. W tego typu filmach duża odpowiedzialność na stworzeniu postaci leży na aktorze, a Ellen tę postać stworzyła, prawdziwą z krwi i kości, ze wszystkimi słabościami. Może to zabrzmi śmiesznie ale widząc ją na ekranie cieszyłam się że widzę normalną kobietę, ze zmarszczkami, która potrafi przekazać emocje, nie wstydzi się tego, a nie zbotoksowaną od stóp do głów. Oglądając film czułam emocje bohaterki. Lecz co do fabuł nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego zrezygnowała z aktorstwa skoro widać że wyraźnie jej tego brakowało? A mam pytanie : naprawdę ten film jest na faktach??? Możesz podać więcej info na ten temat?

ocenił(a) film na 10
Justyna0810

Tak tak pisało na początku jak oglądałem i czytałem o tym w internecie. tyle wiem o tym co i ty film jest naprawdę rewelacyjny. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones