PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511610}

Marny rok

Shit Year
6,3 264
oceny
6,3 10 1 264
Marny rok
powrót do forum filmu Marny rok

Niestety ten film to jedno wielkie nieporozumienie. Twórcy na siłę szukając oryginalnych środków wyrazów totalnie się pogubili i chyba sami nie wiedzieli co i jak chcą pokazać. Całość sprawia wrażenie jakby była zrobiona przez snobistycznego pseudo - artystę, który wcześniej wypalił kilka skrętów, a potem "obalił" połówkę czegoś mocniejszego :-). Obraz jest nieznośnie męczący, nudny, a przedstawiona historia opowiedziana jest zupełnie bez pomysłu, polotu...szczerze powiedziawszy to bez niczego. Tak właśnie można podsumować tą produkcję - jedno wielkie nic.
Nie polecam - 2/10 (2 za chęci)

ocenił(a) film na 7
PWMarshal

Sześć zdań i ani jednego konkretu, nieźle.

ocenił(a) film na 2
mrozikos667

Przecież to nie są warsztaty filmowe, ani referat na zaliczenie roku, żeby musiał być jakoś specjalnie rozbudowany i nadzwyczaj merytoryczny. To tylko moja subiektywna (jak każda) ocena, ale szczerze powiedziawszy to zawsze ciężko jest coś konkretnego napisać, jeśli film jest generalnie o niczym, a został stworzony z myślą "sztuka dla sztuki"...

ocenił(a) film na 3
PWMarshal

"...film jest generalnie o niczym, a został stworzony z myślą "sztuka dla sztuki"
Otóż to! Miałem dokładnie takie same odczucia. Film nudny jak flaki z olejem o d*pie Maryni - liczyłem na coś więcej. I ten pseudoartystyczny wydźwięk...

ocenił(a) film na 5
PWMarshal

Obejrzałem,ale gdybym nie obejrzał nic bym nie stracił.Jak ktoś nie zadbał o swoje życie,nie ma na nie pomysłu,to się snuje po ekranie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones