PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1034}

Chłopięcy świat

This Boy's Life
7,7 41 374
oceny
7,7 10 1 41374
7,1 15
ocen krytyków
Chłopięcy świat
powrót do forum filmu Chłopięcy świat

teraz już wiem

ocenił(a) film na 7

Teraz już wiem, dlaczego nie lubię Roberta De Niro. Jest bardzo dobrym aktorem, ale zawsze gra takie negatywne postacie, nawet e "Poznaj mojego tatę" chociaż to komedia, ale grany przez niego teść jest taki złośliwy, że lepiej na takiego nie trafić. Chłopięcy świat jest taki realistyczny i życiowy, ze aż przykro patrzeć, facet przed ślubem fajny i miły, a potem....no cóż.

ocenił(a) film na 7
leosia10

To nieprawda. Wiele razy De Niro wcielał się w bardzo charyzmatyczne postaci.
A ta jest wyjątkowo parszywa...

ocenił(a) film na 8
leosia10

np w taksówkarzu, uśpionych i przebudzeniach nie grał czarnych charakterów, a mimo wszystko był niesamowity. Uwielbiam go za to, że potrafi odnaleźć się w każdej roli. Potrafi zagrać psychola, księdza, chorego, gangstera, a w romansidle nawet czarującego kochanka i wszędzie wypada genialnie, często nawet tylko swoją obecnością poprawia film. Najlepszy aktor!

ocenił(a) film na 5
leosia10

No, dokładnie.
Gdybym ja miał takiego tatę jak bohater kreowany przez De Niro w tym filmie to.... nie wiedziałbym czy mam płakać, czy się śmiać z jego postrzegania świata w bardzo stereotypowy sposób. Jego bohater jest tak wkurzający w tym filmie, tak się pastwi nad chłopcem, że to masakra jakaś.

ocenił(a) film na 6
leosia10

w takim razie obejrzyj 'Praktykanta' ,a z pewnością zmienisz zdanie ;)

leosia10

Dla mnie jest najlepszym aktorem ever. I to bzdura, że zawsze gra negatywne postaci, skąd takie informacje bierzesz?

ocenił(a) film na 6
leosia10

Bzdura - grał różne postacie, "Łowca jeleni", "Prawo Bronxu", "Praktykant" chociażby - nikt mi nie powie, że grał w tych filmach złe postacie, a można powiedzieć wręcz że b. dobre.

ocenił(a) film na 8
leosia10

teścia to chyba chodzi ci o poznaj moich rodziców a nie Poznaj mojego dziadka

ocenił(a) film na 8
marcin_lendzion

aaa coś napisałem bez sensu sorry nie zwracajcie uwagi usunąłbym ale sie nie da

leosia10

Ja go właśnie poznałam od tej dobrej strony - trzy filmy z nim jakie obejrzałam to "Łowca Jeleni", "Dawno temu w Ameryce" i "Depresja Gangstera". W tych dwóch pierwszych gra bardzo wrażliwego, lojalnego i romantycznego przyjaciela na śmierć i życie. Nawet nie wiedziałam, że wcielał się jeszcze w jakieś negatywne postacie ! Przeżyję szok, kiedy zobaczę go jako czarny charakter :D

ocenił(a) film na 8
leosia10

no co ty De Niro bardzo sympatycznie wygląda nawet jak gra czarne charaktery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones